Широкое использование геосинтетики

Широкое использование геосинтетики

ШИРОКЕ ВИКОРИСТАННЯ ГЕОСИНТЕТИКУ = ЯКІСНІШІ УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ 🛣👍🏻 Геосинтетичні матеріали у дорожньому будівництві вже давно довели свою ефективність, тому ми пропонуємо внести відповідні зміни у ДБН щодо доріг для більш широкого їх використання в Україні. Мова йде про такі геосинтетичні матеріали як 🔹геотекстиль, 🔹геосинтетичні гратки і сітки, 🔹геомембрани, 🔹геокомпозити тощо.
За підрахунками експертів, це:
✅ дозволить до 20% зміцнити дорожнє покриття;
✅ до 30% підвищити строк його служби;
✅ загалом знизити утворення можливих дефектів на дорогах.
Використовувати геосинтетичні матеріали у будівництві за кордоном почали ще в 60-х роках минулого століття. І вже кілька десятиліть вони повсюдно застосовуються в Європі. Сьогодні у світі випускається близько 400 різних видів геосинтетиків, їх використовують у сотнях тисяч проектів щорічно. І це не дивно, адже,
➡️ по-перше, це економічно вигідно — геосинтетичні матеріали дозволяють істотно знизити вартість будівництва, ремонту і утримання доріг;
➡️ по-друге, екологічно — зменшуються витрати природних матеріалів і знижуються обсяги підготовчих робіт.

Ми також повинні переймати цей досвід і більш широко застосовувати ці рішення при будівництві доріг, тому акцентуємо на цьому особливу увагу у ДБН. Інші плюси геосинтетиків: 🔺простота у використанні та укладанні в конструкцію доріг, 🔺висока довговічність, 🔺міцність, 🔺стійкість та 🔺компактність при транспортуванні. Найбільш широко геосинтетичні матеріали сьогодні застосовуються при проектуванні дорожнього покриття на слабких ґрунтах, ґрунтах з підвищеною вологістю тощо. Завдяки своїм фізичним і хімічним властивостям вони виконують такі функції як: — армування — зміцнення ґрунтів, підвищення якості і стійкості дорожнього покриття, мінімізація дефектів і пролягання; — фільтрації, дренажу ґрунтів та гідроізоляції; — розділення та унеможливлення змішування ґрунтів або матеріалів; — протиерозійного захисту ґрунтів тощо. Проект змін до ДБН розроблений ДП “ДерждорНДІ”.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

Рассчитайте количество материала и узнайте его стоимость, включая доставку

Скидки есть. Размер зависит от объема заказа и логистики

(067) 623-70-27
TOP
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Выбрать файл
Добавить еще +